Veikala lietošanas noteikumi

 

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:
Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Veikalā carton.lv var norēķināties ar internetbankas starpniecību vai ar maksājuma karti.

Pēc pasūtījuma apstrādes, Jūs saņemsiet precīzu informāciju savā e-pastā, vai telefoniski.

Internetbanka

Norēķinies caur Swedbank, SEB, Citadele vai Luminor-Nordea internetbanku vai Paysera kontu.

Maksājumu karte

Jūs par savu pirkumu varat norēķināties uzreiz, apmaksājot pirkumu ar bankas karti.

Apmaksa ar bankas karti ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja banka, kura Jums ir izsniegusi doto karti, piedalās programmā drošo pirkumu veikšanai internetā (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas Jūs varat tikt nosūtīti uz Jūsu bankas lapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams, lai pārbaudītu Jūsu personas datus. Ja maksājums netiks apstiprināts, lūgums sazināties ar Jūsu banku, kura Jums ir izsniegusi maksājuma karti vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

Preces saņemšana “Skultes kartons” biroja telpās bez maksas

Saņemiet preci ātri un bez piegādes maksas “Skultes kartons” biroja telpās Bērzu aleja 5E, Zvejniekciems, Saulkrastu pagasts, Saulkrastu novads, LV-2161.

Preces ”Skultes kartons” birojā varat saņemt darba dienās no plkst 10:00 līdz 17:00.

Norēķināties par pasūtījumu varēsiet automātiski, veicot maksājumu internetbankā.

Preci varat saņemt, kad Jūs būsiet saņēmis apstiprinājumu e-pastā vai telefonā, ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots saņemšanai.

Pie preces saņemšanas Jums var tikt lūgts uzrādīt personas apliecinošs dokuments.

Piegāde ar kurjeru uz norādīto adresi

Piegāde ar DPD kurjeru dienestu, ja vēlaties preci saņemt savās mājās, darbavietā vai uzņēmumā. Piegāde tiek veikta visā Latvijas teritorijā.

Preču piegāde tiek veikta no 3 līdz 6 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža. Kurjers ar Jums sazināsies, lai vienotos par Jums ērtāko piegādes laiku.

Ja pasūtītājs neatbild uz kurjera zvaniem, tad pasūtījums tiek piegādāts nākamajā darba dienā. Ja sūtījums tiek vests atkārtoti, tad maksa tiek aprēķināta kā par vēl vienu atsevišķu sūtījumu.

Ja Jums šķiet, ka Jūsu pasūtīto preci ir iespējams piegādāt izdevīgākā veidā, tad veicot pasūtījumu un izvēloties pēcapmaksu, Jums tiks nosūtīts rēķins ar piemērotāko piegādes veidu. Apmaksa būs jāveic ar pārskaitījumu internetbankā, pēc rēķina saņemšanas.

Preces nosūtīšana ar Expresspasta starpniecību

Sūtījums tiek nogādāts izsniegšanai uz jebkuru pasta nodaļu visā Latvijas teritorijā.  Tiek piedāvāta piegāde uz 305 pasta nodaļām.

Saņemiet preci jebkurā pasta nodaļā vai Circle K degvielas uzpildes stacijā.

Circle K var saņemt sūtījumus 24 stundas septiņas dienas nedēļā.

Visiem sūtījumiem ir iespējams izsekot no nodošanas brīža līdz saņemšanai.

Adresātam tiek nosūtīts SMS aicinājums no attiecīgās degvielas uzpildes stacijas.

Circle K degvielas uzpildes stacijā sūtījumus var izņemt 10 dienu laikā.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam uz e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircējs var atteikties no preces tikai tad, ja preces kvalitāte  vai izmēri neatbilst tās noteiktajiem standartiem, kas ir ražotāja vaina.

Preču fotogrāfijas ir paredzētas tikai ilustratīviem nolūkiem, oriģinālie produkti var atšķirties no attēlotajiem. Ievietotās preces fotogrāfijas nevar tikt izmantotas kā pretenziju pamats. Prece uzskatāma par atbilstošu, ja tā atbilst interneta veikalā sniegtajam paraugam, modelim vai aprakstam.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • prece tās īpašību dēļ pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām;

Pēc atgrieztā pasūtījuma saņemšanas, mēs pārskaitīsim pirkuma summu uz norādīto kontu 14 dienu laikā.
Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pircēja pienākumi

Pircējs apņemas pirkuma formā sniegt tikai pareizu un pilnīgu informāciju. Mainoties reģistrācijas formā norādītajai informācijai, Pircējam ir pienākums nekavējoties to atjaunot.

Pircējs apņemas godīgi un pareizi izmantot interneta veikalu, nekaitēt tā darbam vai stabilai darbībai. Ja Pircējs neievēro šo saistību, Pārdevējam ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma ierobežot, apstādināt (izbeigt) Pircēja iespēju izmantot interneta veikalu un Pārdevējs neatbild ne par kādiem ar to saistītiem Pircēja zaudējumiem.

Pircējam ir pienākums samaksāt par pasūtītajām Precēm un pieņemt tās šo Noteikumu noteiktajā kārtībā.

Neskatoties uz pienākumiem, kas paredzēti citos Noteikumu punktos, Pircējs apņemas pirms Preces lietošanas sākuma (tajā skaitā arī pirms tās salikšanas kopā, montāžas u. tml.) apskatīt Preci un pārliecināties, ka saņemtā Prece ir tā, kuru Pircējs pasūtīja.

Pircējam ir pienākums ievērot citas šajos Noteikumos un Latvijas Republikas tiesību aktos paredzētās prasības.

Pārdevējs apņemas:

  • veltīt visas pūles, nodrošinot apstākļus, lai Pircējs varētu pienācīgi izmantot interneta veikala sniegtos pakalpojumus;
  • cienīt Pircēja privātumu, Pircēja personas datus apstrādāt tikai Noteikumos, Privātuma politikas un Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktajā kārtībā.
  • ievērot visas šajos Noteikumos norādītās prasības.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Kurjeru un pasta ārpakalpojuma noteikumi
Carton.lv nav atbildīgi par nekādām izmaiņām piegādes laikā un preces bojājumiem, ko rada piegādes partneri.

Citi noteikumi

Katrs strīds, nesaskaņa vai prasība, kas izriet no šiem Noteikumiem vai ir saistīti ar šiem Noteikumiem, to pārkāpšanu, izbeigšanu vai spēkā esamību, galīgi izšķirami Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Strīdi starp Pircēju un Pārdevēju risināmi savstarpēju sarunu ceļā. Ja Pārdevējs atsakās apmierināt Pircēja sūdzību vai Pircējs nepiekrīt Pārdevēja piedāvātajiem risinājumiem un nosaka, ka tā tiesības vai intereses tika pārkāptas, Pircējs var iesniegt sūdzību Patērētāju ārpustiesas strīdu risināšanas komisijā.