Uzticams partneris

SIA "Skultes kartons" darbojas gofrētā kartona nozarē kopš 2009. gada. Uzņēmumā šobrīd strādā vairāk kā 20 profesionāli darbinieki, kas vadoties pēc savas profesionālās pieredzes un uzņēmuma tehniskajām iespējām, nodrošina profesionālu un ātru pasūtījumu apstrādi un izpildi. Mēs nodrošinām pilnu ražošanas ciklu – no izejvielām līdz gatavai produkcijai.

Strādājot ar gofrēto kartonu jau vairāk kā septiņus gadus, uzņēmums ir izveidojis veiksmīgu un pārbaudītu sadarbību ar izejmateriālu piegādātājiem, kas nodrošina klientu ātru un profesionālu apkalpošanu. Uzkrātā pieredze un klientu uzticība ir ļāvusi nostiprināt un paplašināt uzņēmuma pozīcijas Latvijas tirgū.

Uzņēmumam attīstoties, kopš 2012. gada tas veiksmīgi darbojas arī Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas un Norvēģijas tirgos.

Paplašinot savu darbību, 2015. gadā uzņēmums iegādājās un uzstādīja jaunu gofrētā kartona kastu automatizētu ražošanas līniju, kas uzņēmumam ir ļāvis strauji palielināt apgrozījumu un piedāvāt klientiem jaunus produktus.

SIA "Skultes kartons" gofrētā kartona produkciju ražo pēc individuāliem pasūtījumiem, kas atbilst FEFCO standartiem.

Mūsu mērķis ir nodrošināt klientu ar tādu gofrētā kartona produkciju, kas atbilst katra klienta individuālām prasībām, iedziļinoties un izprotot visas partnera vajadzības un tehniskās prasības.

Mēs lepojamies ar mūsu gofrēto kartonu!